درباره ما

موبودید اولین و بزرگترین سایت تبلیغات در شبکه های اجتماعی در ایران است که در فروردین ۱۳۹۵ شروع به کار کرده است.

موبودید با برخورداری از نیروهای متخصص جوان و باانگیزه، تمام توان خود را برای رونق بازاری سودمند، در جهت به ثمر رسیدن کسب و کارهای بزرگ و کوچک و حتی کسب و کارهای خانگی به کار گرفته است؛ که از این طریق باعث ایجاد اشتغال بیش از هزار نفر شده است.

موبودید تجارب قدرتمندی برای کسب و کارها دارد. به کارگیری اصول مدیریت صحیح و بدون نقص، ارتباط روشن و شفاف با تمامی شرکای تجاری شرکت، پیگیری میزان پیشرفت پروژه و تنظیم دقیق انحرافات؛ نظارت مستقیم بر روی کیفیت کارهای انجام شده از جمله برنامه‌های مدور موبودید است.

شما می‌توانید از طریق سرویسهای موبودید اقدام به تبلیغ در دنیای مجازی کنید و کسب ‌و کار خود را در معرض دید میلیون‌ها کاربر در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام قرار دهید. با سرویس‌های موبودید، با وجود صرف هزینه‌ی بسیار پایین، آماری جامع و دقیق از میزان بازدیدها یا بازخوردهای تبلیغ‌تان خواهید داشت و تنها به میزان بازدیدهای صورت‌گرفته، هزینه پرداخت خواهید کرد. موبودید با مهیا‌کردن بستری گسترده برای پذیرش تبلیغات، می‌تواند پلی بین شما و دنیای چند ده میلیون نفری ایران در دنیای مجازی باشد.

موبودید سرویس‌های تبلیغات در موبایل را در چهار دسته در اختیار شما خواهد گذاشت. تبلیغات در اینستاگرام، تبلیغات در تلگرام، افزایش نصب اپلیکیشن و تبلیغات نوتیفیکیشن از جمله این سرویسهاست.

هدف موبودید رونق و ارتقاء کسب و کار شماست و صداقت و شفافیت را سرلوحه کار خود قرار داده است.